Uncategorized

صندلی مدیریت جدید مدل 3018

صندلی مدیریت جدید 3018 

این صندلی مدیریت با توجه به کیفیت بالا و همچنین ظاهر زیبایی که دارد ، میتواند در کنار یک میز مدیریت زیبا زینت بخش اتاق مدیریت باشد . این صندلی علاوه بر زیبایی خیره کننده بسیار راحت و همچنین ارگونومیک می باشد .

جک صندلی مدیریت

جک استفاده شده در این صندلی مدیریت از بهترین و مرغوب ترین جک در بازار می باشد ، که قابلیت تنظیم ارتفاع را انجام می دهد . و در هر ارتفاعی که متناسب با بدن شخص باشد امکان ثابت ماندن را دارد .

پایه صندلی مدیریت

جنس چرخ ها از نوع PU است که در زمان حرکت دادن صندلی چرخ های آن که دارای حداقل ترین صدا می باشد . و پنج پر آن از نوع فلز درجه یک که آبکاری کروم پوشش داده شده است .

فریم صندلی مدیریت 

جنس فریم کفی و پشتی این صندلی از چوب درجه یک می باشد . که بار اصلی وزن شخص بر عهده پروفیل ها و همچنین چوب چند لایه پرس شده در آن است .

فوم صندلی مدیریت

فوم استفاده شده در قسمت کفی و پشتی صندلی از نوع فوم سرد تزریقی می باشد که دارای دوام بسیار بالیی است و در اثر استفاده طولانی مدت و مکرر حالت خود را از دست نمی دهد و دارای عمر بسیار بالایی می باشد .

روکش صندلی مدیریت

روکش صندلی از نوع چرم درجه یک می باشد که با استفاده مکرر و گذر زمان ظاهر آن هیچ گونه تغییری در آن پدید نمی آید . و دارای رنگ های متنوعی است که انتخاب رنگ برای خریدار آزاد می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *