وبلاگ

سالن های سینما عجیب و متفاوت در جهان – مبلمان اداری البرز

یکی از بهترین کار هایی که می توان در اوقات فراغت انجام داد، تماشای فیلم مورد علاقه است. تماشای فیلم در سالن سینمایی که از امکانات خوبی برخوردار باشد، می تواند لذت دیدن فیلم را چند برابر کند.

ویژگی های جالب سینما های با امکانات متفاوت

در جهان سینما های زیادی وجود دارد که برخی از آن ها دارای دکوراسیون های متنوع و متفاوت، ارزش معماری فوق العاده و طراحی های خاصی هستند که محیطی جالب را برای تماشای فیلم به وجود آورده اند.

برای مثال:

سالن سینما در لس آنجلس دارای تزئینات جالب مصری است. سالن سینمای گرومن در لس آنجلس دارای معماری با سبک چینی است. سالن سینمای دریاچه بزرگ و فاکس در اوکند معماری فوق العاده ای دارد. سالن سینمای پارامونت در کالیفرنیا معماری و طراحی جالبی دارد و دیگر سینما های مشابه در مکان های مختلف دنیا که طراحی و معماری خاصی در آن ها به کار گرفته شده است.

سالن های سینما دارای طراحی، معماری و دکوراسیون جالب

سینما هایی در سراسر جهان وجود دارد که از حالت سنتی و معمول همیشگی خارج شده اند و امکانات بسیار جالبی را برای مراجعه کنندگان خود به وجود آورده اند.

برای مثال:

هنگام مشاهده فیلم می توانید آب تنی کنید، غذای مورد علاقه خود را میل کنید و یا روی تخت های در نظر گرفته شده برای مراجعه کنندگان به راحتی دراز بکشید و به تماشای فیلم مورد علاقه خود بپردازید.

سالن های سینما دارای تخت و یا مبلمان راحت

در ساخت و طراحی برخی از سینما ها تلاش بر این بوده است که محیطی آرام و راحت برای افرادی که قصد دیدن فیلم مورد علاقه خود را دارند، ایجاد کنند. از این رو به جای صندلی های معمول همیشگی از تخت خواب و یا مبلمان راحتی استفاده کرده اند که شما می توانید به راحتی و در نهایت آرامش به تماشای فیلم بپردازید و مدتی را بدون دغدغه و راحت سپری کنید.

سالن های سینما دارای تخت و مبل راحتی

این انواع سینما ها را در برخی کشور ها می توان یافت که برخی از آن ها را برای شما نام خواهیم برد:

سالن های سینما عجیب و متفاوت در جهان

  • سالن سینما بلیتز در اندونزی، در این سینما از مبل های راحتی استفاده شده است که بالشت هایی را نیز برای هر نفر در نظر گرفته اند و همچنین میزی را نیز قرار داده اند که بتوانید مواد خوراکی مورد علاقه خود را حین مشاهده فیلم، میل کنید.
  • سینما کینواستار دولوکس در روسیه و سالن سینمای خانگی در لندن، در این سالن های سینما از تخت خواب های دو نفره، تک نفره همراه بالشت و پتو استفاده شده است و همچنین مبل های راحتی به همراه بالشت های راحت نیز قرار داده شده اند که در صورت تمایل می توانید هر یک را برای تماشای لذت بخش فیلم خود انتخاب کنید.
  • سالن سینمای المپیا در یونان که از تخت خواب های راحت به همراه پتو و بالشت های مناسب استفاده شده است.
  • سینمای بودا در بوداپست، در این سالن سینما نیز از تخت خواب و بالشت های راحت استفاده شده است.

سالن های سینما و امکان صرف غذای مورد علاقه

سینما های مختلفی در گوشه و کنار جهان ساخته و طراحی شده اند که امکان صرف غذای دلخواه به هنگام تماشای فیلم وجود دارد که برای این منظور طراحی های جالب و منحصر به فردی نیز انجام شده است که صندلی های راحت برای صرف غذا به هنگام تماشای فیلم قرار داده شده است. نمونه ای از این انواع سینما ها را می توان در استودیو های دیزنی در هالیوود مشاهده کرد.

امکان صرف غذای مورد علاقه در سالن های سینما

سینما های متفاوت و امکان تماشای فیلم در آب گرم

یکی از کار های جالبی که برخی سینما ها انجام داده اند، امکان تماشای فیلم در آب گرم است که نمونه ای از این سینما ها را می توان در سینما های لندن مشاهده کرد. شما به راحتی و در نهایت آرامش می توانید در آب گرم بنشینید و به تماشای فیلم مورد علاقه خود بپردازید.

سالن های سینما عجیب و متفاوت در جهان

تماشای فیلم در آب گرم هنگام مشاهده فیلم در سینما
صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش مبلمان سینمایی مبلمان اداری البرز

برای مشاهده کالا ها کلیک کنید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *