وبلاگ

تفاوت های صندلی اداری با صندلی آمفی تئاتر بررسی کامل

صندلی اداری و صندلی آمفی تئاتر دو نوع صندلی با استفاده‌های مختلف هستند

تفاوت‌های اصلی صندلی اداری و صندلی آمفی تئاتر به شرح زیر است :

1- طراحی: صندلی اداری برای استفاده در محیط‌های اداری طراحی شده است و باید به شکلی باشد که بتوانید برای مدت طولانی بنشینید. در عین حال، صندلی آمفی تئاتر برای استفاده در سینما، تئاتر، کنفرانس‌ها و سالن‌های همایش طراحی شده است. به همین دلیل، این صندلی‌ها برای تامین راحتی برای مدت کوتاه طراحی شده‌اند.

صندلی اداری

2- راحتی: صندلی اداری دارای پشتی است که به شکلی طراحی شده است که بهترین حمایت را برای کمر شما فراهم کند و به همین دلیل برای بیشتر افرادی که باید برای مدت طولانی بنشینند، مناسب است. اما صندلی آمفی تئاتر دارای پشتی نیست و برای مدت زمان کوتاهتری طراحی شده است.

صندلی آمفی تئاتر

3- تعداد: صندلی اداری برای محیط‌های کاری طراحی شده است و به عنوان یک صندلی تکی استفاده می‌شود، در حالی که صندلی آمفی تئاتر به صورت جمعی طراحی شده است تا بتواند تعداد بیشتری از افراد را در یک فضای محدود میزبانی کند.

4- مکانیزم تنظیم: بیشتر صندلی‌های اداری دارای مکانیزم تنظیمی هستند که به کاربر اجازه می دهد ارتفاع، نواحی پشتی و قسمت‌های دیگر صندلی را تنظیم کند. اما صندلی آمفی تئاتر به دلیل طراحی ساده این امکان را ندارد .

🔗مشاهده محصولات صندلی آمفی تئاتر 

🔗مشاهده محصولات صندلی اداری

author-avatar

درباره ALBORZ

مبلمان اداری و سینمایی البرز یکی از مجموعه هایی صنعتی پیشرو و با قدمت چند دهه فعالیت در حوزه مبلمان سینمایی و مبلمان اداری و طراحی و اجرای دکوراسیون اداری با بهره مندی از نیرو های مجرب و خلاق جهت تولید و اجرای مبلمان اداری و دکوراسیون اداری مطابق با خواست و سلیقه شما ارائه می نماید . تماس با ما : ۰۲۶۳۲۵۱۳۳۴۶ و ۰۹۱۲۳۶۸۲۲۹۵

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *