وبلاگ

صندلی انتظار و ویژگی آن چیست و در چه فضاهایی کاربرد دارد؟

صندلی انتظار

وقتی از این صندلی  نام برده میشود،خود نام آن در ذهن تداعی کننده فضایی است که جهت توقف و پیرو آن منتظر ماندن  است.فضاهایی که توقف و به انتظار نشستن برای دیدن یک فرد یا فرا رسیدن یک زمان مشخص است.

اینگونه فضاها معمولا فضاهای عمومی هستند.از جمله این فضاها میتواند مطب پزشک باشد،ایستگاه اتوبوس، فرودگاه، راه آهن، بیمارستان سالن انتظار ارگانها و سازمانهای دولتی،شرکتهای خصوصی و خیلی جاهای دیگر.. این انتظارها شاید به ساعتها بینجامد برای همین باید محیط مناسبی را برای اشخاصی که در انتظار هستند فراهم آورد.از جمله صندلی برای نشستن.

انتظار سخت است اما صندلی مناسب میتواند تا حدودی انتظار کشیدن را تا حدی راحت تر کند،این گونه از صندلی ها  دارای سبد هستند که به شخص این امکان را میدهد که وسایل خود را درون آن بگذارد و یا اینکه دارای میز پذیرایی بین صندلی ها می باشد که میتواند به صورت چند منظوره از آن استفاده شود.

کاربرد صندلی:

صندلی ها با کاربرد ها و همچنین ویژگی های متفاوتی طراحی و تولید میگردند که از نمونه صندلیهایی است که کاربردهای زیادی دارد و در مکانهای متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد

صندلی انتظار

صندلی انتظار البرز

  

منظور از صندلی انتظار چیست؟

در سالنها و فضاهای عمومی صندلی هایی به صورت ردیفی چینش میشوند که جهت نشستن های کوتاه مدت مورد استفاده قرار میگیرد در فضاهایی از جمله،سالن های انتظار ترمینالهای مسافربری،راه آهن،فرودگاه،ایستگاه مترو و غیره،لازم به ذکر است صندلی هایی که برای نشستن های طولانی مدت از صندلی همایش،صندلی امفی تئاتر،صندلی سینما و غیره جهت سالن همایش،سالن اجتماعات،سالن امفی تئاتر مورد استفاده قرار میگیرد

ویژگی های صندلی انتظار خوب چیست:

مدل های متفاوتی در بازار وجود دارد که جنس،روکش و … آن میتواند متفاوت از هم باشد.

بعضی از آنها دارای سبد و برخی بدون سبد هستند،سبد معمولا زیر صندلی  قرار میگیرد که وجود سبد زیر  میتواند کمک خوبی باشد برای قرار دادن وسایلی که همراه شخص است و همچنین بعضی از صندلی ها دارای یک میز است (میز کوچک)که این میز کوچک میتواند فضای مناسبی به شخص دهد که وسایلی که همراه دارد بر روی آن قرار دهد.

روکش صندلی:

در ارتباط با روکش این گونه صندلیها لازم است اشاره کنیم که این روکش ها بستگی به مدل و سبک صندلی دارد،از جمله آنها میتوان به روکش چرم،پلاستیک و استیل(که به صندلی فرودگاهی معروف است) کاربرد آن بیشتر در فرودگاه،راه آهن و غیره. که به صورت پایه ثابت است و به صورت متحرک تولید نمیشود.

جهت مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 02632559831 تماس حاصل فرمایید.