• استاندارد های صندلی همایشی:

 

برای تولید هرمحصول صنعتی استاندارهایی وجود دارد که صندلی همایش،صندلی آمفی تئاتر،مبلمان سینمایی نیز از ان مستثنا نیست

۱-فوم صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر

۲-پارچه صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر

۳-پایه صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر

۴-دسته صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر

۵-مکانیزم صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر

  • فوم صندلی همایشی و صندلی آمفی تئاتر:

فوم صندلی ها می تواند به دو صورت فوم سرد و فوم گرم باشد، که از لحاظ کیفیت فوم سرد هم کیفیت بالاتری دارد و هم قیمت بالایی برخوردار است،به دلیل استفاده ساعات متوالی از صندلی سالن همایش و مبلمان سینمایی و صندلی آمفی تئاتر بهتر آن است که از  فوم سرد استفاده شود زیرا بارزترین ویژگی فوم سرد دوام بسیار بالای آن است که دوام بالای فوم می تواند مبلمان سینمایی و صندلی همایش با کیفتی در استفاده مکرر داشته باشیم و هم ظاهر صندلی حفظ شود و هم راحتی نشیمن آن.

  • پارچه صندلی همایش و صندلی آمفی تئاتر:

 

 

بیشترین نمای صندلی از آن پارچه صندلی همایش و صندلی سینمایی است و از این رو کیفیت و ظاهر مناسب پارچه می تواند برروی زیبایی صندلی و همچنین کل سالن تاثیر به سزایی داشته باشد پارچه صندلی معمولا برروی فوم و کف و پشت آن روکش می گردد. باید دقت شود پارچه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا بعد از گذر زمان و استفاده مداوم رنگ و ظاهر پارچه تغییر نکند.

 

  • پایه صندلی ها:

بیشترین فشار و وزن بر روی پایه های صندلی قرار میگیردو میتوان پایه صندلی را ستون آن نامید، به همین دلیل مناسب است که از پایه های آهنی (پروفیل سنگین) استفاده گردد تا از استحکام لازم بر خوردار شود و همچنین اتصال پایه ها باید از طریق جوش CO2 باشد و رنگی که بر روی پایه ها زده میشود بهتر است رنگ کوره ای الکترواستاتیک باشد تا از عمر طولانی برخوردار باشد و با ضربه و گذر زمان پوسته پوسته نشود.

 

  • دسته صندلی همایشی و صندلی آمفی تئاتر:

دسته صندلیها هم به عنوان حریم بین صندلیها و همچنین راحتی شخص استفاده کننده از صندلی میباشد .دسته ها انواع مختلف دارند از جمله دسته چوبی ، دسته انتگرال و همچنین دسته پارچه ای که هر کدام خاصیت خاص خود را داشته و کیفیت آنها بسیار حائز اهمیت است.

 

  • مکانیزم:

بهتر است صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی به صورت تاشو باشد که هم تردد و هم نظافت آن راحتتر باشد. زمانی که صندلی تاشو است مسلما نیازمند یک مکانیزم مناسب است که به مرور زمان کفی صندلی به صورت مناسب برگشت داشته باشد ،در غیر اینصورت نظم صندلیها و متعاقب آن نظم سالن بر هم خواهد خورد.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

نویسنده:صندلی همایش مبلمان اداری البرز

هرگونه کپی برداری از این مقاله پیگرد قانونی دارد.مگر با ذکر منبع:alborzfco.com

 

با ما همراه باشید

صندلی همایش و مبلمان اداری البرز