صندلی آمفی تئاتر مدل301

صندلی آمفی تئاتر مدل301

صندلی آمفی تئاتر مدل301

صندلی آمفی تئاتر مدل301

صندلي آمفي تئاتر 831

صندلی همایش مدل ۳۰۱ یکی از پرفروش ترین صندلی های همایش میباشد.فوم  استفاده شده در این مدل صندلی همایش فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا میباشد .

روکش استفاده شده بر روی فوم سرد صندلی از پارچه ایرانی درجه یک (از بهترین بافندگان ایرانی)میباشد،لازم به ذکر است در صورت درخواست خریدار امکان روکش کردن با پارچه ترک وجود دارد(دارای ما به التفاوت میباشد).

نمای کف و پشت صندلی همایش ۳۰۱ به صورت کف و پشت ABS نشکن میباشد (به دلیل استفاده از مواد درجه یک از عمر بسیار بالایی برخواردار است و با ضربه نمیشکند) این مدل صندلی را میتوان با MDF تولید کرد اما استفاده از ABS در این مدل پیشنهاد میشود.

دسته صندلی آمفی تئاتر مدل ۳۰۱ به دو صورت چوبی و انتگرال میباشد.دسته چوبی صندلی از نوع  چوب راش که سمباده گردیده و رنگ کاری میگردد، و دسته انتگرال آن از نوع بسیار مرغوب(حتی به وسیله شی بسیار برنده نیز آسیب نمی بیند).

این مدل صندلی قابلیت دسته آموزشی(دسته پذیرایی) شدن را دارد که میتواند به دو صورت دسته آموزشی چوبی و یا دسته آموزشی انتگرال باشد.

پروفیل های استفاده شده از نوع پروفیل سنگین ساوه و با جوش CO2(استحکام بسیار بالای جوش ها)  که  با رنگ پودری الکترو استاتیک(ماندگاری بسیار بالای رنگ کاری ،که در اثر ضربه و رطوبت هوا رنگ  پایه ها از بین نمیرود و ثابت میماند) رنگ کاری میشود.

مکانیزممبلمان سینمایی به صورت یاتاقانی (تاشو تعادلی)است این نوع مکانیزم این خاصیت را دارد که دوام بالایی دارد.جهت مبلمان سینمایی از مکانیزم فنری  نیز استفاده میگردد اما مکانیزم فنری بعد از مدتی حالات ارتجاعی خود را از دست میدهد و کفی صندلی ها به صورت نامناسب بر خواهد گشت و سالن به صورت نا منظم نشان داده میشود.

قابلیت  استفاده به صورت ثابت | قابلیت نصب سیستم مترجم همزمان | مناسب برای ردیف های جلو | پایه ها از جنس ورق نمره ۴ روغنی پرس شده | رنگ استاتیک کوره ای | جنس نگهدارنده کف و پشت فایبر گلاس یک تکه | فوم مورد استفاده از جنس فوم با مقاومت بالا | روکش دسته ها چوب رویه کوبی شده | نمای کف, پشت و جلو پارچه

برای اطلاع از اختلاف قیمت اضافه شدن دسته تحریری ، میز پذیرایی پشت صندلی ، پرتابل شدن صندلی ، سفارش با دسته چوبی ، درخواست پارچه ترک و یا تبدیل صندلی معمولیبه VIP با سایت "۰۲۶۳۲۵۵۹۸۲۹ " تماس حاصل فرمایید.