صندلی آمفی تئاتر مدل 9000

صندلی آمفی تئاتر مدل 9000

صندلی آمفی تئاتر مدل 9000

صندلي آمفي تئاتر مدل 9000

صندلی آمفی تئاتر مدل ۹۰۰۰ جزء پرفروش ترین و زیباترین صندلی های آمفی تئاتر میباشد این صندلی با توجه به طراحی فوم بسیار زیبا و همچنین نمای کف و پشت آن که به صورت چوب پرس شده چند لایه است جلوه خاصی به سالن میدهد و زیبایی سالن همایش و یا سالن آمفی تئاتر را دو چندان خواهد کرد.

با توجه به اندازه متناسب پشتی صندلی همایش ۹۰۰۰ نشیمن بر روی این صندلی آرامش برای استفاده کننده از صندلی را به همراه دارد،طرح فوم سرد  پشتی صندلی مدل ۹۰۰۰ به صورتی طراحی گردیده حس خوبی را به شخص القا میکند ،فوم کفی با توجه به به اینکه نسبت به مدل های دیگر حجیم تر است نشیمن راحت تری دارد.لازم به ذکر است که  فوم استفاده شده در این صندلی امفی تئاتر از فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا میباشد .

برای روکش کردن فوم سرد مبلمان سینمایی ۹۰۰۰ از پارچه  مرغوب ایرانی که از دوام بالایی برخوردار هستند استفاده میشود،پارچه بدون آن که بعد از استفاده مداوم پرز بدهد یا بافت پارچه از بین برود (از بهترین بافنده های ایرانی) مورد استفاده قرار میگیرد،لازم به ذکر است،در صورت درخواست خریدار از پارچه های ترک و همچنین ایتالیایی برای روکش صندلی ها مورد استفاده قرار میگیرد(این تغییرات دارای ما به التفاوت میباشد).

در ارتباط با جنس نمای کف و پشت مبلمان سینمایی از چوب پرس شده چند لایه استفاده میگردد که زیبایی این مدل از صندلی را دو چندان میکند و در صورت خریدار نمای کف و پشت میتواند از جنس ABS باشد ( جهت این قسمت از  مواد اولیه بسیارمرغوب که از عمر بالایی برخواردار است، همچنین بعد از استفاده های  مداوم ترک نخورده و در اثر ضربه دچار شکنندگی نمیشود).

جنس دسته صندلی امفی تئاتر ۹۰۰۰ صورت چوب راش میباشد که این نوع از چوب بعد از سمباده کاری رنگ میگردد.همچنین دسته صندلی میتواند از فوم انتگرال باشد.همچنین دسته انتگرال(یک نوع مواد پلاستیکی است که در صنعت خودرو سازی نیز کاربرد فراوان دارد) مبلمان سینمایی از مرغوب ترین مواد استفاده میگردد که حتی توسط  شی بسیار تیز هم آسیب پذیر نیست.

صندلی همایش ۹۰۰۰ این قابلیت را دارا است که بر روی آن دسته آموزشی(دسته تحریر) نصب شود، دسته آموزشی به دو صورت دسته آموزشی انتگرال  و دسته آموزشی چوبی باشد(به انتخاب خریدار).

پروفیل های مورد استفاده که در این  صندلی مورد استفاده قرار میگیرد از نوع پروفیل سنگین است.همه اتصالات پروفیل های استفاده شده به صورت جوش CO2(استحکام و دوام بسیار بالای جوش ها)است که بعد از جوشکاری با رنگ پودری الکترو استاتیک(در اثر ضربه و رطوبت هوا رنگ  پایه ها از بین نمیرود و ثابت میماند) رنگ کاری میگردد.

مکانیزم صندلی آمفی تئاتر به صورت وزنی تعادلی میباشد.استفاده از  این نوع مکانیزم این مزیت را دارد که با استفاده مستمر از صندلی مکانیزم ان مستهلک نمیگردد و دوام بالایی دارد.برای مبلمان سینمایی و صندلی همایش مکانیزم فنری هم مورد استفاده قرار میگیرد ولی مکانیزم فنری بعد از مدتی استفاده حالات ارتجاعی خود را از دست داده و کفی صندلی ها به صورت نا مناسبی قرار میگیرد.


قابلیت استفاده به صورت ثابت | قابلیت نصب سیستم مترجم همزمان | مناسب برای ردیف های جلو | پایه ها از جنس ورق نمره ۴ روغنی پرس شده | رنگ استاتیک کوره ای | جنس نگهدارنده کف و پشت فایبر گلاس یک تکه | فوم مورد استفاده از جنس فوم با مقاومت بالا | روکش دسته ها چوب رویه کوبی شده | نمای کف, پشت و جلو پارچه

برای اطلاع از اختلاف قیمت اضافه شدن دسته تحریری ، میز پذیرایی پشت صندلی ، پرتابل شدن صندلی ، سفارش با دسته چوبی ، درخواست پارچه ترک و یا تبدیل صندلی معمولی به VIP با سایت "۰۲۶۳۲۵۵۹۸۲۹ " تماس حاصل فرمایید.