صندلی همایش مدل N-832-T

صندلی همایش مدل N-832-T

صندلی همایش مدل N-832-T

صندلی همایش مدل ۳۰۲ پشتی کوتاه تری نسبت به سایر صندلی های آمفی تئاتر دارد،فوم پشتی صندلی به گونه ای طراحی شده که گودی کمر را پر کرده و حس بهتری را برای شخص استفاده کننده به همراه دارد،فوم کفی این مدل صندلی به خاطر شکستی که در لبه خود دارد باعث میشود پشت پا پر شده و استفاده طولانی مدت از صندلی خستگی به همراه ندارد.فوم  استفاده شده در این صندلی آمفی تئاتر از فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا میباشد .

جهت روکش بر روی فوم سرد صندلی همایش مدل ۳۰۲ از پارچه ایرانی درجه یک با عمر بالا و بدون آن که بعد از مدتی پرز بدهد یا بافت آن از بین برود (از بهترین بافندگان ایرانی) استفاده میگردد ،لازم به توضیح است که  در صورتی که خریدار تمایل داشته باشد از پارچه ترک و یا ایتالیایی جهت روکش صندلی استفاده میشود  اما این تغییرات دارای ما به التفاوت میباشد.

جنس نمای کف و همچنین پشت صندلی امفی تئاتر از جنس ABS نشکن است ( استفاده از مواد اولیه مرغوب درجه ۱ از عمر بالایی برخواردار میباشد و بعد از استفاده مکرر ترک بر نمی دارد و با ضربه نمیشکند).

جنس دسته صندلی آمفی تئاتر مدل ۳۰۲ هم میتواند به صورت چوبی و فوم انتگرال باشد.جهت دسته چوبی صندلی از چوب راش که در واحد نجاری سمباده کاری شده و بعد از آن متناسب رنگ کاری میشود، همچنین دسته انتگرال(یک نوع مواد پلاستیکی است که در صنعت خودرو سازی نیز کاربرد فراوان دارد) صندلی ها از مرغوب ترین مواد استفاده میشود که حتی توسط  شی بسیار تیز هم آسیب نمی بیند.

صندلی همایش ۳۰۲ قابلیت این را دارد که دسته آموزشی(دسته پذیرایی) روی آن نصب گردد، که دسته های آموزشی میتواند به ۲ صورت دسته آموزشی چوبی و همچنین دسته آموزشی انتگرال باشد(انتخاب خریدار).

پروفیل هایی که در صندلی  استفاده میشود از پروفیل سنگین میباشد تمامی اتصالات این پروفیل ها به صورت جوش CO2(استحکام بسیار بالای جوش ها)میباشد   که  با رنگ پودری الکترو استاتیک(ماندگاری بسیار بالای رنگ کاری ،که در اثر ضربه و رطوبت هوا رنگ  پایه ها از بین نمیرود و ثابت میماند) رنگ کاری میشود.

مکانیزم مبلمان سینمایی به صورت یاتاقانی (تاشو تعادلی)است این نوع مکانیزم این خاصیت را دارد که دوام بالایی دارد.جهت مبلمان سینمایی از مکانیزم فنری  نیز استفاده میگردد اما مکانیزم فنری بعد از مدتی حالات ارتجاعی خود را از دست میدهد و کفی صندلی ها به صورت نامناسب بر خواهد گشت و سالن به صورت نا منظم نشان داده میشود.