صندلی همایش مدل 9003

صندلی همایش مدل 9003

صندلی همایش مدل 9003

صندلی همایش مدل 9003

صندلي آمفي تئاتر مدل 9003

صندلي آمفي تئاتر مدل 9003

صندلی آمفی تئاتر مدل ۹۰۰۳ جز زیباترین صندلی های همایش است.ظاهر این صندلی متفاوت تر از صندلی های دیگر میباشد.نمای پشتی صندلی همایش ۹۰۰۳ ترکیبی از پارچه و وکیوم میباشد .قطر پشتی این مدل صندلی بسیار بزرگتر از مدل های دیگر می باشد و میتوان این صندلی را در زمره مدل VIP قرار داد.

فوم مورد استفاده شده در این صندلی از نوع فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا می باشد که از دوام بسیار بالایی برخوردار است و به مرور زمان فوم صندلی نشست پیدا نمیکند.روکش صندلی همایش ۹۰۰۳ از جنس پارچه که معمولا از نوع شانل درجه یک است استفاده میگردد.خاصیت این نوع پارچه این است که از دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و بعد از مدتی استفاده پرز نمی دهد و تمیز کردن آن راحت است. لازم به ذکر است که روکش این صندلی میتواند از جنس پارچه ایتالیایی و ترک باشد این امر باعث اختلاف قیمت می باشد که توسط خریدار محترم بایستی تامین گردد،لازم به ذکر است که انتخاب رنگ پارچه به انتخاب خریدار محترم می باشد و جهت این موضوع کالیته پارچه صندلی آمفی تئاتر به خریدار جهت انتخاب ارئه میگردد.

همانگونه که در ابتدای توضیحات اعلام شد نمای پشتی صندلی امفی تئاتر ۹۰۰۳ ترکیبی از وکیوم و پارچه است که ابهت خاصی به این صندلی میدهد.و نمای کفی صندلی هم از جنس ای بی اس(ABS) نشکن می باشد(از دوام بسیار بالایی برخوردار است و در اثر ضربه شکسته نمی شود.

جنس دسته صندلی همایش ۹۰۰۳ میتواند به دو صورت دسته انتگرال(ضد خط و خش است) و دسته چوبی(سمباده شده و بعد از آن رنگ میگردد) باشد که هر کدام از آنها مزیت خاص خود را دارند.جهت این قسمت از صندلی انتخاب به عهده خریدار می باشد.

این مدل صندلی امفی تئاتر قابلیت نصب دسته آموزشی را دارد.متریال استفاده شده برای دسته تحریر به صورت انتگرال(ضد خط و خش) و همچنین چوبی میباشد.که این قسمت از صندلی نیز به انتخاب خریدار میباشد.صندلی آموزشی مناسب سالنهای چند منظوره و همچنین سالنهایی که جهت آموزش است کاربرد دارد.

اکثر وزن صندلی و شخص استفاده کننده را پایه های صندلی تحمل میکند و جهت این قضیه از پروفیل سنگین ساوه استفاده میشود.پایه های مد نظر با رنگ کوره ای الکترو استاتیک رنگ کاری میشود،این این نوع پوشش از دوام بسیار بالایی برخوردار است و گذر زمان تاثیری بر روی آن ندارد و رنگ آن از بین نمی رود و همچنین در مقابل ضربه مقاوم است.تمامی جوش های پایه صندلی آمفی تئاتر از نوع جوش CO2 می باشد.

مکانیزم مورد استفاده در این صندلی از نوع وزنی- تعادلی(یاتاقانی)می باشد.از ویژگی های بارز این نوع مکانیزم این است که با گذشت زمان و استفاده مستمر و مکرر خاصیت این مکانیزم از بین نمی رود و این قضیه باعث میشود که برگشت کفی صندلی ها به صورت منظم و متناسب باشد و نظم سالن حفظ گردد.