صندلی آمفی تئاتر 205

صندلی آمفی تئاتر 205

صندلی آمفی تئاتر 205

صندلی آمفی تئاتر 205

صندلی آمفی تئاتر مدل ۲۰۵ با توجه به نمای پشتی متفاوتی که دارد مناسب سالنهایی است که به صورت صاف(Smooth).فوم  (foam)استفاده شده در این مدل صندلی همایش فوم سرد(Cold foam)تزریقی با دانسیته بالا میباشد .

روکش استفاده شده بر روی فوم سرد صندلی از پارچه ایرانی درجه یک (از بهترین بافندگان ایرانی)میباشد،لازم به ذکر است در صورت درخواست خریدار امکان روکش کردن با پارچه ترک وجود دارد(دارای ما به التفاوت میباشد)حق انتخاب رنگ پارچه برای خریدار محفوظ است.

نمای کف و پشت این صندلی همایش (Conference chair) از نوع ای بی اس(ABS) است.ای بی اس موادی از مشتقات پلاستیک است که اگر از مواد درجه یک استفاده شود از عمر بسیار بالایی برخوردار است.

این صندلی همایش این قابلیت را دارد که دسته آموزشی (دسته تحریر،دسته پذیرایی )نصب شود.این دسته ها میتوانند کاربرد های زیادی داشته باشد از جمله پذیرایی،نت برداری و ....دسته آموزشی (Educational category) یا همان دسته تحریر (Typewriter) به دو صورت چوبی و انتگرال میتواند تولید شود که این امر به انتخاب خریدار است

دسته صندلی همایش (قسمتی که ساعد روی آن قرار میگیرد) میتواند به دو صورت دسته چوبی و دسته انتگرال باشد که انتخاب آن برای خریدار محفوظ باشد.دسته های چوبی از نوع چوب راش هستند که بعد از آنکه بر اساس طرح برش خورد سمباده کاری میشود و بعد از آن در قسمت رنگرزی کارخانه رنگ آمیزی میگردد.

مکانیزم(Mechanism) این صندلی همایش از نوع وزنی-تعادلی است که از دوام بسیار بالایی برخوردار است و حتی با گذر زمان خاصیت خود را حفظ میکند.

پایه های صندلی(the chair)که بیشترین وزن را در صندلی تحمل میکنند از جنس پروفیل سنگین هستند که پوشش آنها به وسیله رنگ کوره ای الکتر استاتیک قرار گرفته و حتی با ضربه و بدترین شرایط (شرجی بودن و هوای خشک)نیز رنگ آن ثابت خواهد ماند.


قابلیت  استفاده به صورت ثابت | قابلیت نصب سیستم مترجم همزمان | مناسب برای ردیف های جلو | پایه ها از جنس ورق نمره ۴ روغنی

پرس شده | رنگ استاتیک کوره ای | جنس نگهدارنده کف و پشت فایبر گلاس یک تکه | فوم مورد استفاده از

جنس فوم با مقاومت بالا | روکش دسته ها چوب رویه کوبی شده | نمای کف, پشت و جلو پارچه

برای اطلاع از اختلاف قیمت اضافه شدن دسته تحریری ، میز پذیرایی پشت صندلی ، پرتابل شدن صندلی ، سفارش با دسته چوبی ،

درخواست پارچه ترک و یا تبدیل صندلی معمولی به VIP با "۰۲۶۳۲۵۵۹۸۲۹ " تماس حاصل فرمایید.