فروش پایان یک معامله نیست ،بلکه اغاز یک تعهد نسبت اعتماد شماست

شرکت مبلمان اداری البرز با دو دهه خدمات رسانی در زمینه مشاوره،طراحی ،تجهیز سالن همایش،سالن امفی تئاتر سینما و سالن کنفرانس و همچنین تولید مبلمان سینمایی،صندلی امفی تاتر و صندلی اداری فغالیت نموده و در این راه با به کار گیری نیروهای مجرب و متعهد و همچنین دستگاههای به روز توانسته پروژه های متعهدی را به سر انجام برساند .

شرکت مبلمان اداری البرز افتخار دارد با مدیریت مناسب و همکاری مناسب کارشناسان و مهندسین خلاق ،با کیفیت با ارتقای طراحی محصولات و رعایت استانداردهای لازم و همچنین کاهش قیمت،محصولات با کیفیت با ارتقای طراحی محصولات و رعایت استانداردهای لازم و همچنین کاهش قیمت محصولات با کیفیت با قیمت بسیار مناسب را به هموطنان عزیز عرضه مینماید.

محصولات این کمپانی قابل رقابت با برندهای جهانی است با این تفاوت که به دلیل مدیریت مناسب هزینه ها محصولات (صندلی امفی تئاتر،صندلی همایش و همچنین صندلی اداری )باقیمت بسیار مناسب عرضه  میگردد.

تمام تلاش همکاران ما در شرکت مبلمان اداری البرز این است که با استفاده مناسب از امکانات موجود محصولات خود را پیش از پیش ارتقا داده و قدمی هر چند کوچک در رونق کشور عزیزمان برداریم.