صندلی همایش

 

 آیا تا بحال پیش آمده که برای انتخاب صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش وقت بگذارید؟!

همان گونه که میدانید صندلی آمفی تئاتر جز کالاهایی است که شناخت کمتری نسبت به آن در جامعه وجود دارد و این شناخت که خود می تواند گاهی باعث بروز مشکلاتی برای خریدار صندلی شود.

صندلی همایش و صندلی آمفی تئاترو صندلی سینما، صندلی سمینار و… خود در زیر مجموعه مبلمان سینمایی قرار می گیرند.

مبلمان سینمایی یک کالای سرمایه ای محسوب می شود و به همین دلیل باید نگاه ژرف تری به آن داشت زیرا مبلمان سینمایی(Cinematic furniture) به صورت تیراژ در سالنها قرار میگیرد و نصب میشود که معمولا به صورت تعداد بالا است و به همین دلیل اگر کیفیت مناسب نداشته باشد خریدار به مشکل برخورد خواهد کرد.

متاسفانه اکثر خریداران به دلیل شناخت کم درباره صندلی آمفی تئاتر نگاه مصرفی دارند و همین مسئله ساز خواهد بود.

صندلی همایش
صندلی همایش

یک صندلی آمفی تئاتر یا صندلی همایش، صندلی سمینار، صندلی اجتماعات (Meeting chairs) باید حداقل ۱۵ سال عمر مفید داشته باشد تا بتوان از آن نهایت استفاده را برد.

اگر صندلی که در سالن همایش و یا سالن سینما نصب میشود با ایراد و اشکال همراه باشد متاسفانه نمای کلی سالن را به هم میریزد، تصور کنید مکانیزم صندلی آمفی تئاتر دچار اشکال شود! کفی تعدادی از صندلی ها به صورت کامل برگشته، تعدادی دیگر باز و تعدادی دیگر حالت نیمه بسته باشد، شخصی که وارد این سالن میشود چه حسی پیدا میکند؟!

مبلمان سینمایی نیک نگاران محصولات صندلی آمفی تئاتر، صندلی اجتماعات، صندلی سینمایی و صندلی همایش (Conference chair) خود را با گارانتی ۵ ساله بدون قید و شرط و خدمات پس از فروش به صورت نامحدود عرضه می کند.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

نویسنده:صندلی همایش مبلمان اداری البرز

هرگونه کپی برداری از این مقاله پیگرد قانونی دارد.مگر با ذکر منبع:alborzfco.com

 

با ما همراه باشید

صندلی همایش و مبلمان اداری البرز